Pompa ciepła do - 28 st C Mitsubishi Zubadan PUHZ-SHW140YHA / ERSC-VM2C

Dostępność: brak towaru
Cena: 38 850,00 zł

Cena regularna:

38850.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 7ED9-58440

Opis

Pompa ciepła Mitsubishi Zubadan to w 100 % japońska produkcja !

Sprężarka oferowanej pompy ciepła posiada podgrzewane uzwojenie i posiada wysokie temperatury zasilania instalacji do 60 stopni C. Wysokiej jakości tłoki mimośrodowe sprężarki dochodzą nawet do 25 tys obrotów / minuta. Każdy profesjonalista i fachowiec wie, że podstawą dobrej pompy ciepła  to solidna sprężarka i elektronika sterująca - a z tego od lat słynie Mitsubishi - w 100 % produkcja japońska ! 

 

Budowa pompy ciepła do temperatury zewnętrznej  -28 stopni C

Budowa pompy ciepła Zubadan opiera się nie tylko na wysoko sprawnej sprężarce ale też odpowiednio dobranych zaworach - rozprężnym i 4 drogowym. Zawór 4-drogowy ma domyślną funkcję grzania celem obniżenia zużycia energii elektrycznej. Funkcja Smartgrid umożliwia podłączenie pompy ciepła do instalacji PV lub kotła grzewczego.

Co otrzymujemy w standardzie kupując pompę ciepła Zubadan ?

  • legendarną japońską jakość - w 100 % pompa produkowana w Japonii
  • podwyższoną sprawność ( do 7 % )
  • specjalny wymiennik ciepła HIC o dwukrotnie wyższej wydajności
  • w wymienniku ciepła specjalne innowacyjne przepływy czynnika podwyższają sprawność układu
  • adaptacyjna automatyka posiada rozliczenie energii za pomocą specjalnego algorytmu, sama się uczy i nastawia do optymalnych nastawów
  • automatyka umożliwia stosowanie 8  stref grzewczych i 2 krzywych grzania
  • podwyższona żywotność pompy ciepła dzięki specjalnemu systemowi pułapki kamienia i wapna
  • COP< 6,7

 

Systemy Zubadan wyposażono ponadto w zoptymalizowaną funkcję odmrażania, która zapewnia najwyższą niezawodność. Funkcja ta regulowana jest zależnie od zapotrzebowania z uwzględnieniem temperatury zewnętrznej, temperatury powierzchni parownika, czasu pracy i czasu trwania procesu rozmrażania. Odstępy między procesami rozmrażania można zatem wydłużyć do 150 minut. Czas trwania  jednego procesu jest o 50% krótszy w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami.

  

Opatentowany przez Mitsubishi system pompy ciepła Zubadan wyznacza nowe standardy

 Opatentowany przez Mitsubishi system pompy ciepła Zubadan wyznacza nowe standardy - może bowiem pracować do temperatury nawet -28 stopni C co w naszym klimacie ma zimą kluczowe znaczenie. Oferowana pompa do systemu powietrze - woda umożliwia zasilanie wodnej instalacji grzewczej grzejnikowej i podłogowej. Może być podłączona poprzez bufor z kotłem grzewczym gazowym, elektrycznym, peletowym czy na biomasę. Zalecane jest celem optymalizacji energii podłączenie jej z systemem fotowoltaiki .

Nasza firma oferuje tani montaż pomp ciepła na terenie województwa łódzkiego, lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko mazurskiego, kujawsko pomorskiego, pomorskiego w miastach takich jak m.in Lublin, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Mrągowo, Ełk, Białystok, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Łódź, Gdynia, Gdańsk, Tczew, Kościerzyna, Elbląg i innych.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl