Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Piece na pellet

Kotły grzewcze c.o. na pellet popularnie nazywane piecami na pellet są nowoczesnymi niskoemisyjnymi urządzeniami grzewczymi o szerokim zastosowaniu. Można je montować w domach jednorodzinnych ale też w zakładach produkcyjnych, hotelach czy obiektach przemysłowych. Piec co na pellet z podajnikiem to komfort użytkowania i niska emisja. Paliwo podawane jest całkowicie automatycznie - palnik sam rozpala pelet i go wygasza, praca samego kotła jest cicha i bezpieczna. Cena takiego kotła c.o. na pellet nie jest niska, trochę wyższa niż modeli na ekogroszek ale za to mamy samoczynny zapłon, modulację mocy i bardziej zaawansowaną automatykę.

Piece c.o. z podajnikiem na pellet są często dostarczane w komplecie: z koszem, podajnikiem i wbudowanym palnikiem dzięki czemu ich montaż jest szybszy i prostszy. Niskoemisyjne certyfikowane piece na pellet, które oferujemy są sprawdzone pod względem trwałości oraz komfortu użytkowania, spełniają wymogi ekoprojekt i 5 klasy emisji dzięki czemu można uzyskać na nie dopłaty w programie Czyste Powietrze.

Piece z podajnikiem na pellet to jak pisaliśmy ekologia i komfort. Ich montaż nie będzie drogi bo z łatwością mogą zastąpić stary piec węglowy – nie wymagają więcej miejsca , stary komin wykorzystamy na nowy piec tym bardziej, że większość pieców na pellet oferowanych przez naszą firmę posiada wentylator wyciągowy. Są one w pełni automatyczne i same dostosowują parametry pracy do warunków np.: zapotrzebowania na ciepło budynku czy na ciąg komina.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl