Kocioł co z podajnikiem na ekogroszek Ecowarmer 24

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 15 899,00 zł

Cena regularna:

15899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.8
Producent: -
Kod produktu: D659-866CE

Opis

Kocioł grzewczy z podajnikiem na eko groszek i certyfikatem ekoprojekt Ecowarmer 24 kW to dobry wybór dla każdego użytkownika szukającego niezawodnego urządzenia grzewczego. Dostępność węgla ekogroszek praktycznie wszędzie – nawet na stacjach benzynowych jest niekwestionowana. Dla każdego, kto chce palić ekogroszkiem oszczędnie i ekologicznie polecamy właśnie nasz model kotła – Ecowarmer 24.

Kocioł grzewczy z podajnikiem na eko groszek Ecowarmer to niezawodne i ekonomiczne użytkowanie.

Certyfikowany piec na ekogroszek

Kocioł grzewczy z podajnikiem na eko groszek Ecowarmer to niezawodne i ekonomiczne użytkowanie na co dzień nawet dla początkującego klienta. Wielu użytkowników kotłów na ekogroszek to właśnie klienci, którzy przesiedli się z kotłów zasypowych na węgiel orzech itp.

Kocioł posiada modulowaną moc od 7 kw do 23 kW, a jego sprawność cieplna to 88 % czyli zbliżona do kotłów na pellet czy gazowych. Współczynnik 88 % to wydajność pieca z podajnikiem i pokazuje, ile paliwa spalimy efektywnie czyli przekształcimy go w energię cieplną, a ile opału będziemy mieli w stracie paleniska czyli w popiele i sadzach.

Retorta samoczyszcząca pancerpol to nowy rodzaj palnika do ekogroszku. Posiada system obrotowy do ciągłego czyszczenia paleniska, rozbijania zgorzeliny i spieków po to, aby proces spalania był efektywny i sprawny. Retorta posiada żeliwne elementy i jest precyzyjnie wykonana, dzięki czemu przy podawania ekogroszku nie ma dodatkowych oporów. Ci klienci, którzy użytkują już kotły na ekogroszek wiedzą, że dodatkowe opory w podajniku powodują zrywanie zawleczki. U nas to nie występuje !

Nowoczesny palnik retortowy samoczyszczący do atut naszego kotła.

Palnik retortowy lub inaczej mówiąc retorta, do serce pracy kotła. Zastosowanie nowoczesnego podajnika paliwa w połączeniu z pojemnym koszem zasypowym starczającym na 4-7 dni pracy zapewnia bezproblemową eksploatację urządzenia.

Bardzo komfortowy i łatwy w nauce obsługi jest też sterownik kotła. RK 2006 to intuicyjny sterownik, gdzie parametry pracy ustawia się szybko, łatwo też koryguje się parametry podawania paliwa czy prędkość nadmuchu powietrza. Steruje też obiegami grzewczymi, mieszaczami, pompami a także możliwe jest sterowanie przez internet !

 Nasz kotły c.o z podajnikiem samoczyszczącym na ekogroszek Ecowarmer, mają bardzo solidną konstrukcję: wymiennik rurowo płomienicowy jest wydajny, wykonany z rur grubościennych a sam płaszcz wodny z blach kotłowych z małą ilością spawów ( technologia giętego płaszcza ) do wydłuża żywotność urządzenia. Nasz poprzedni model tego pieca – futura econo pracuje u wielu klientów w Polsce już kilkanaście lat. Dlatego w odróżnieniu od wielu naszych konkurentów, możemy śmiało określać żywotność naszego pieca – z naszego i klientów doświadczenia.

Według opinii użytkowników, dużą zaletą kotła ecowarmer jest nie tylko trwałość i prosta obsługa urządzenia ale też powiększony kosz zasypowy wystarczający nawet na 7 dni pracy pieca.

Kocioł na eko groszek Ecowarmer może być wyposażony w wężownicę bezpieczeństwa  - schładzającą płaszcz wodny i odprowadzającą nadmiar energii cieplnej w przypadku awaryjnego wzrostu temperatury i ciśnienia w piecu.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl