Producenci
Promocje

Pakiet promocyjny kocioł wiszący gazowy GB062 + pompa ciepła Buderus

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 25 999,00 zł 25999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: FD6E-41276

Opis

Zestaw promocyjny kocioł gazowy kondensacyjny Buderus GB 062 z automatyką pogodową i pompą ciepła cwu to super okazja rynkowa !  Innowacyjna intuicyjna automatyka z wyświetlaczem LCD pompy ciepła pozwala na swobodną regulację pompy ale kotła gazowego, a wbudowana wężownica działa w połączeniu z kotłem gazowym niezwykle wydajnie.

Pakiet promocyjny kotła gazowego GB062 lub GB072 i pompy ciepła Logatherm to 5 lat gwarancji !

Pakiet promocyjny kotła gazowego GB062 lub GB072 ( opcja płatna ) i pompy ciepła Logatherm to nie tylko 5 lat gwarancji, ale pełna integracja dwóch urządzeń grzewczych firmy Bosch. Zastosowanie pakietu to same korzyści - otrzymujemy nie tylko taniej pompę ciepła, ale zintegrowany system grzewczy jednego producenta, z jednym serwisem oraz wspólnym systemem sterowania. Cena pakietu zawiera automatykę pogodową także mamy kompletny innowacyjny i wydajny system ogrzewania !

Wiszące gazowe kotły c.o  Buderus zajmują mało miejsca i mają modulowaną moc pracy w zakresie od 2 do 15,2 kW. Mogą ogrzewać małe domy i mieszkania lub kamienice, głęboka modulacja mocy do 2 kW umożliwia na grzanie małych kubatur.

Piece gazowe kondensacyjne Buderus GB062 są idealne do małych domów

Modulacja mocy od 2 KW to nie jedyny atut piecy gazowych Buderusa typ GV062, która powoduje że są idealne do małych domówi i mieszkań. Urządzenie oferuje ponadto:

 • płynną modulację mocy 1:8 – wpływa ona na obniżone zużycie gazu
 • piec gazowy przystosowany do współpracy z podgrzewaczem c.w.u. (wbudowany zawór 3-drogowy).
 • paliwo: gaz ziemny E (Lw i Ls) lub gaz płynny LPG.
 • intuicyjny sterownik kotła z czytelnym wyświetlaczem
 • wbudowana automatyka pogodowa pomaga redukować koszty grzania poprzez precyzyjną regulację temperatury do zewnętrznych warunków atmosferycznych

Automatyka pogodowa pozwala precyzyjnie regulować pracą pieca.

Niewątpliwym atutem kotła jest seryjna automatyka pogodowa pozwalająca precyzyjnie regulować pracą pieca gazowego.

Cechy wyróżniające i korzyści pieca Buderusa:

 • Możliwość sterowania kotłem wg temperatury zewnętrznej – obniżenie i optymalizacja kosztów ogrzewania oraz podwyższenie komfortu cieplnego użytkowania
 • Autodiagnostyka pozwalająca na łatwe zdiagnozowanie usterek oraz zapewniająca wysokie bezpieczeństwo użytkowania
 • Współpraca z systemami regulacji serii Logamatic RC i Logamatic 4000 (R4121/R4122), zapewniającymi możliwość wykorzystania i sterowania praktycznie wszystkich stosowanych konfiguracji instalacji hydraulicznych/ogrzewania
 • Niewielki pobór mocy elektrycznej w stanie gotowości: < 5 W

Oferowana w pakiecie pompa ciepła Buderus Logatherm WPT to solidna konstrukcja i efektywnie wykorzystuje bezpłatną energię z powietrza do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła Buderus Logatherm WPT to wiele innowacyjnych systemów w jednym urządzeniu.

Pompa ciepła Buderus Logatherm WPT to wiele innowacyjnych systemów w jednym urządzeniu grzewczym. Mają wysoki współczynnik wydajności COP dzięki czemu mamy duże redukcje kosztów eksploatacji pompy w stosunku do konkurencji.

Zalety pompy ciepła Bosch:

 • wysoki współczynnik sprawności COP pozwala na osiągnięcie wysokich oszczędności i redukcji kosztów eksploatacji
 • program dezynfekcji lagionella
 • zasobnik emaliowany z anodą magnezową
 • możliwość integracji z systemem Bosch - inteligentny dom
 • zasysanie powietrza wewnętrznego i zewnętrznego

Zasilanie energią z paneli fotowoltaicznych PV 

Automatyka pomp ciepła Logatherm WPT pozwala na ich zasilanie energią z paneli fotowoltaicznych PV , które można kupić w naszym sklepie w zestawie, także sterowanie przez internet. Pompy ciepła Buderus z grupy Bosch to solidna konstrukcja polecana przez naszych inżynierów. Cieszy się dobrą opinią użytkowników a sama seria wpt to szczytowe osiągnięcie najnowszej generacji pomp ciepła na rynku.

W trosce o twoje zdrowie pompa ma wbudowany program dezynfekcji. Sterownik pompy jest niezwykle intuicyjny i ma możliwość sterowania przez internet. Użytkownik może śledzić wiele funkcji zdalnie, monitorować pracę urządzenia oraz całego systemu grzewczego. Polecamy integrację pompy ciepła z kotłem gazowym Buderus serii GB0072 lub GB0062 lub innym urządzeniem grzewczym grupy Bosch Buderus.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl