Producenci
Ogrzewanie szklarni i budynków inwentarskich 0

Całoroczne ogrzewanie szklarni i innych budynków inwentarskich to jeden z głównych kosztów produkcji żywności w obecnych czasach. Coraz łagodniejsze zimy skłaniają producentów żywności, sadowników, ogrodników i rolników do przechodzenia na całoroczny system produkcji. Wówczas koszt ogrzewania robi się jednym z kluczowych stałych kosztów gospodarstwa.

czytaj całość »
Ogrzewanie awaryjne - przyczepy grzewcze 0

W przypadku remontu węzła cieplnego, termomodernizacji, przebudowy kotłowni itp musimy często unieruchomić źródło ciepła, często tymczasowo na czas remontu. W zależności od wielkości kotłowni lub mocy samego pieca dobiera się różny system ogrzewania awaryjnego mobilnego.Co to jest ogrzewanie awaryjne mobilne?To system grzewczy w postaci kotła c.o na pellet, olej opałowy lub gaz z wymaganym osprzętem i kominem.Jego mobilność polega na zamontowaniu go w kontenerze lub przyczepie grzewczej https://youtu.be/aGm8khu2nBE

czytaj całość »
Polska Azją Europy czyli smog w Polsce a ekologia 0

Map emisji, smogu itp w internecie jest mnóstwo, przykładowa obok , która pokazuje że jesteśmy czerwonym punktem na mapie Europy. Czemu? Emisja z przydomowych palenisk czyli szeroko pojętych pieców, kotłów c.o i kominków w Polsce nie jest nigdzie kontrolowana. Palimy czym chcemy i kiedy chcemy. Mój dom , nasze prawo czym palę i basta !!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl