Producenci
Czy kocioł co na pellet można wynająć ? 0
Czy kocioł co na pellet można wynająć ?

Czy kocioł co na pellet można wynająć ?

Odpowiedź może zaskakiwać ale tak ! Już teraz nie musisz kupować kotłowni na pellet i inwestować swoich środków. Nie otrzymałeś dotacji w programie czyste powietrze ? To już nie nie problem – możesz wynająć kocioł u nas na cały sezon grzewczy a nawet na dłużej  z możliwością odkupu

 

Dlaczego warto wynająć kocioł na pellet ?

Ogrzewanie pelletem jest znane w Europie od 3 dekad, w Polsce co prawda zdobywa popularność ale nasza firma ma z nim doświadczenie ponad 20 lat -byliśmy pierwszym importerem austriackich kotłów Windhager w Polsce, później współpraca z markami jak Solarfocus i inne umożliwiły nam opracowanie własnej linii niezawodnych i energooszczędnych kotłów c.o na pellet do ogrzewania domu lub firmy. Pellet to dostępne i popularne paliwo odnawialne pochodzące w 100 % z trocin i biomasy – dlatego jest ekologiczne i stabilne jakościowo.

Co muszę spełnić aby wynająć kotłownię na pellet ?

Do wynajęcia kotłowni na pellet do ogrzewania domu lub firmy potrzebujemy twoje dane osobowe i podpisane stosownej umowy najmu. Po dokonaniu wpłaty kaucji zwrotnej będącej też opłatą wstępną przywozimy w specjalnym mobilnym kontenerku gotową do montażu kotłownię na pellet. Jest ona tak skonfigurowana, że 700 l zasyp pelletu wystarcza na min 7 dni pracy a nawet do 14 dni w przypadku stabilnej pogody.

Wynajmij piec c.o. zamiast kupić go w dotacji – czy to się opłaca ?

Wielu klientów w ogóle nie otrzymuje dotacji w programie czyste powietrze nie tylko z powodów finansowych ale też np.: możliwość podłączenia pieca gazowego uniemożliwia otrzymania dotacji. Dlatego dla takich klientów wynajem mobilnego kotła grzewczego na pellet to super okazja aby za niewielkie pieniądze stać się użytkownikiem tego taniego i ekologicznego źródła ciepła. Ogrzewanie pelletem się opłaca gdyż wychodzi taniej niż gaz i nie jesteśmy zależni od konwencjonalnych źródeł ciepła jak piec gazowy czy pompa ciepła, która zasilana jest energią elektryczną więc prądem. Do tego pellet można kupować w dowolnych ilościach np.: w workach 15 kg rozkładając sobie koszt ogrzewania dokładnie wg budżetu i możliwości finansowych użytkownika w danym miesiącu. Grzanie pelletem to nie tylko ekologia ale niezależność energetyczna.

Co otrzymam w wynajmowanej mobilnej kotłowni na pellet ?

Dostarczona do wynajęcia mobilna kotłownia na pellet i biomasę zawiera innowacyjny piec na pellet z palnikiem samoczyszczącym, podajnik paliwa, kosz i automatykę sterowaną przez internet. Całość spięta jest z zasobnikiem CWU w obieg grzewczy zakończony wymiennikiem płytowym i pompą. Mobilny piec na pellet ma automatyczny start, wygaszanie, modulację mocy i sterowanie pracy przez WIFI. Mobilna kotłownia posiada własny komin i instalację elektryczną jest więc niezależnym, gotowym do działania źródłem grzewczym.  Jako taka jednostka w zabudowie mobilnej dostarczana jest autem z windą i można ją uruchomić jeszcze tego samego dnia po dostawie. Jest to niezależne urządzenie grzewcze stojące poza domem, więc dodatkowo mamy większy stopień ochrony przeciwpożarowej niż w przypadku kotłowni wbudowanej np w piwnicy.

Kotłownie mobilne na pellet i biomasę mogą ogrzewać dom od 100 m2 do nawet 2-3 tys m2 firmy lub magazynu. Piece mobilne na pelle można u nas wynająć krótko i długoterminowo na okres jednego lub wielu sezonów grzewczych. Możliwy jest też najem długoterminowy z opcją odkupu co jest opcją niezwykle korzystną dla klienta.  Mobilne kotłownie na pellet poza najmem można u nas kupić w leasingu lub kredycie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl